Raging loop Switch Review

عنوانی که امروز برای شما آورده ایم چیز خاصی است ، زیرا با وجود اینکه یک رمان تصویری مانند بسیاری دیگر در کاتالوگ نینتندو سوئیچ است ، از آن الهام گرفته شده است و بخش اعظم بازی خود را بر اساس یک بازی پایه گذاری می کند ، کسانی که گذشته ای در آن دارند. RPG ها مطمئناً به خوبی می دانند.

درست است ، امروز ما شما را Raging Loop (معروف به Rei-Jin-G-Lu-P در ژاپن) برای شما قرار می دهیم ، یک بازی ترسناک اتمسفر که پایه و اساس خود را در بازی گرگ دارد ، که به عنوان بازی مافیایی معروف تر است ، نوعی بازی نقشی که مدتی پیش کاملاً محبوب بود و هنوز هم صفحات و جوامعی وجود دارد که روی آن تمرکز دارند.

در این بازی ها در ابتدایی ترین نسخه خود (از آنجایی که انواع مختلفی از بازی وجود دارد) که بین روزها و شبها تقسیم می شود ، ما با شخصیت های مختلفی که می توانید در شب استفاده کنید ، نقش شخصیتی را که می تواند یک شهر یا مافیا باشد ، بر عهده خواهیم گرفت. بنابراین ، به لطف حدس و گمان های مختلف و مهارت هایی که هر شب انجام می شود ، مردم مجبورند از روزها برای رأی دادن استفاده کنند تا به بازیکنانی که اعتقاد دارند مافیایی هستند (که یکدیگر را می شناسند) بکشند و بدین ترتیب قبل از بازی برنده شوند شب اوج شب با آنها پایان می یابد.

حال شما از ما سؤال خواهید کرد ، چطور می توان چنین بازی را در عنوانی توسعه داد که بسیار روی روایت متمرکز باشد؟ آیا Raging Loop یک آزمایش مفید است یا این که شانس شما را به خوبی فشار نمی دهد؟ در تجزیه و تحلیل زیر سعی خواهیم کرد به این سؤالات و سؤالات دیگری که ممکن است در مورد عنوان داشته باشید پاسخ دهیم ، پس از پیوستن به ما دریغ نکنید. برویم آنجا!

مثل همیشه ، وقتی با یک رمان تصویری روبرو هستیم و با وجود اینکه یک مورد کمی عجیب در دادگاه اوست ، اگر می خواهیم در مورد Raging Loop صحبت کنیم ، باید با گفتن داستان او شروع کنیم ، که باعث می شود تعهد جدی برای ایجاد تفاوت های ظریف و دلگیر جو دلهره آور به روایتی که بخش اعظم آن باعث پیشرفت استفاده از رمز و راز می شود.

بیایید شروع کنیم به طور خاص ، در ماجراجویی ما هاروکی فوشاشی ، دانشجوی عادی دانشگاه را تجسم خواهیم کرد که با قلب شکسته پس از شکستن با دوست دختر خود تصمیم می گیرد موتورسیکلت خود را بگیرد و از سر و صداهای دنیوی دور شود تا آن را فراموش کند. بنابراین ، او در شهر دورافتاده یاسومیزو ، جایی که یک مه مرموز تلاش خود را برای فرار از یک چهره مرموز با ویژگی های گرگ که … او را می کشد ، لکه دار خواهد شد.

«یک لحظه ، ما ماجراجویی خود را آغاز می کنیم و شخصیت اصلی ما در حال حاضر مرده است؟ آیا این یک روده نیست؟ شما بازی را خراب کردید! » مطمئناً به برخی فکر خواهید کرد ، با این حال ، این تنها سریعترین شروع طرح است که همچنان با جزئیات بیشتر بیشتر باز می شود که شما را فاش نمی کنیم زیرا ما معتقدیم که آنها لیاقت کشف را دارند هنگامی که شما در تجربه هستید مانند مکانیک هایی که ارائه می دهد نام بازی: توانایی ما برای بازگشت از مرگ است که Subaru (شخصیت Re: Zero ، سری مشهور رمان های سبک در ژاپن) یا اگر از انیمیشن ژاپنی غافل باشید ، که بیل موری در کلاسیک زمان به دام انداخت. (اگر شما عنوان اصلی را ترجیح می دهید Groundhog Day).

بنابراین ، هزینه دقیقاً این توانایی بازگشت از مرگ ، این خواهد بود که خودمان را در یک حلقه موقت قفل کنیم که ما را وادار به مشارکت در یک آیین عجیب و غریب از شهر کند که در آن باید بدانیم که چه کسی گرگ نفوذی در بین ساکنانش دارد و او را متوقف خواهیم کرد. پاها در ظروف سرباز یا مسافر که به ما امکان نشان دادن می دهد ، نه تنها مهارت های کسر ما برای کشف حقیقت بلکه حیله گری ما در متقاعد کردن بقیه شخصیت ها که حدس های ما صحیح هستند.

جالب است ، درست است؟ واقعیت این است که Raging Loop ، به دنبال پیش فرض خلق داستانی که متناسب با “بازی مافیایی” کلاسیک (با محدودیت های ذاتی که مستلزم آن است) ماموریت خود را انجام می دهد ، با یک شخصیت اصلی هوشمند قادر به رفتن با سرعت خودمان هستیم. زمان پیگیری طرح ماجراجویی و سوءاستفاده از اطلاعات بیش از حد و نه ترس آسان ، آنچه در نتیجه پرش های پرش به دست می آید. از آنجا که بله ، تمام عامل ترس که در بازی پیدا خواهیم کرد ، همانطور که قبلاً نیز اشاره کردم ، صرفاً جوی ، گرداب است اگر می خواهید آنرا صدا کنید ، اما برای آنهایی که ترس آسان دارند مناسب است.

همانطور که می دانید قبلاً رمان تصویری بازی کرده اید ، این بازی ای است که در آن شما باید مطالب زیادی بخوانید ، بخش تعاملی که عمدتاً در تصمیم گیری ساکن است که بعد از چند ساعت بازی فرا می رسد. درست است ، به این مناسبت می توان گفت که ما وقت خود را قبل از ورود به موضوع در بازی گرگ ، با ساعت ها و ساعت ها قرار گرفتن در معرض شخصیت ها قرار می دهیم ، که ما به آنها احتیاج داریم تا بتوانیم درباره آنها حدس بزنیم. مطمئناً ، اگر آدم صبور نباشیم ، این مسئله می تواند خسته کننده باشد ، اما اگر طرفدار ژانر باشیم ، این چیزی خواهد بود که خیلی به آن اهمیت نمی دهیم ، نه تنها به این دلیل که ما به تار عناوین دیگر عادت کرده ایم ، بلکه برای هرچه زودتر بیاید مه ظاهر: بازی حیله گری.

به این ترتیب ، با ورود به ماده در فرایند تصمیم گیری (که اساساً به این مبنا خواهد بود که چه کسی اشاره کند یا چه کسی را باور کند که گرگ خوشبخت را پیدا کند) می توانیم بگوییم که ، گرچه بعضی اوقات به نظر می رسد که هیچ تاثیری در نخ نخ ندارد. تاریخ (یعنی مهم نیست که چه چیزی را انتخاب می کنیم ، تعاملی را که ارائه می دهد کاهش می دهد ، به خصوص با توجه به اینکه در بازی های اول ما برخی از آنها مسدود می شوند تا زمانی که در طرح پیش برویم) حقیقت این است که در پایان به پایان می رسد حمایت تجربه ای کاملاً دلپذیر و سرگرم کننده است ، و باعث می شود احساس کنیم که برخی از کارآگاهان سعی می کنند هر چیزی را که در طول ساعاتی که در بالا ذکر شد گفتند.

علیرغم همه آنچه گفته شد ، و اگر ما مجبور شدیم چیزی را در بازی مقصر بدانیم ، بی شک تعهد دسترسی به انتهای منفی برای رسیدن به موارد خوب دیگر است. البته در بخشی از این چیزی قابل درک است که می تواند مدت زمان بازی را توجیه کند (که می تواند ۳۰ تا ۵۰ ساعت با مسیرهای مختلف روایت آن ادامه داشته باشد) و عنوان خودش (Raging Loop به معنای چیزی مانند “Rabid Loop” به زبان اسپانیایی) است ، بنابراین که ما معتقدیم عمدی است ، اما هنوز هم ممکن است به دلخواه همه نباشد که بازی تا حدی مشکل است که ما را مجبور کند در بیش از یک بار به “بن بست” بیفتیم تا ما را وادار به بازگشت از مرگ کنیم ، مدت زمان طولانی عنوان و سرانجام انجام درست کارها و به دست آوردن نتیجه گیری که از نظر ما رضایت بخش باشد ، که این به شکل سایر جنبه های جالب بازی نیز خواهد آمد که در نهایت در بازی باز خواهیم کرد ، به عنوان روشی که به ما امکان خواندن افکار شخصیت ها را می دهد و باعث می شود قطعاتی را که در یک بازی قبلی می توانست ما را فراری دهد ، به ما وصل کنیم.

حال ما خواهیم آمد تا در مورد عناوین این دادگاه در مورد چیزهای قابل توجهی اظهار نظر کنیم و این چیزی نیست جز بخش هنری آن ، که آنگونه که نمی توانست غیر از این باشد ، بیش از این قابل توجه است. بنابراین ، با لمس کردن موضوع بخش تصویری وی ، می توانیم بدون ترس از اشتباه بودن ، دقیقتر تصدیق کنیم ، با تصویرهایی که در آن رنگ های خاموش غالب هستند اما از این رو از جزئیات کمتری برخوردار نیستند ، همه در یکنواختی تلاش می کنیم تا حس را ایجاد کنیم. ناامنی (شخصی که وقتی شخصی را می بینید و فکر می کنید “من به این شخص اعتماد نمی کنم”) کاملاً درست است.

بخش صدای آن گرچه هیچ چیز از دنیای دیگر نیست ، اما همچنین می تواند در جو توضیح داده شده در بالا کمک کند ، و این امر نیز غیرقابل تحمل است. آنچه که قابل توجه ترین است ، بدون شک بازیگران دوبله ، که به دلیل تعداد کاراکترها بسیار زیاد است و کاملاً به زبان ژاپنی است ، احتمالاً به همین دلیل تعداد زیادی از صداهای درگیر در تجربه نهایی

در مسائل فنی می توانیم تأیید کنیم که همه چیز به درستی کار می کند و در طول تجربه ما هیچ گونه خرابی یا کندی رخ نداده است (و در مورد یک رمان تصویری بیشتر مواردی وجود نخواهد داشت). این گفته شد و طبق معمول ، شما را با آهنگ آواز بازی ترک می کنیم:

سرانجام ، می خواهیم درباره موضوعی اظهار نظر کنیم که کاملاً کنجکاو بودیم ، و آن این است که بازی با یک دختر مرموز باز می شود که با استفاده از یک آموزش خوب ، دست اول را توضیح می دهد که این بازی چیست و نیست ، آنچه را که قصد دارد با روایت خود به دست آورد. و حتی دستورالعملهایی را در مورد آنچه ما می توانیم یا نمی توانیم از طریق شبکه های اجتماعی هنگام پخش آنرا انتقال دهیم به ما می دهد (آیا کسی این کار را کرده است؟

در پایان ، کاملاً مناقصه است (اگرچه کمی مجبور است ، در تقابل شخصیت او و آنچه که بازی در اختیار دارد) ، اما بدون شک این چیزی کاملاً اصیل است که تاکنون در هیچ رمان تصویری دیگری در کاتالوگ پیدا نکرده ایم. از کنسول ، تبدیل یک آموزش به تجربه دیگری از بازی ، که حتی سرگرم کننده می شود وقتی که در شرایط دیگر این یک چیز معمولی برای جستجوی سریع هرچه سریعتر بازی باشد ، بنابراین تصور می کنیم که اگرچه به عنوان یک کنجکاوی 

مطمئناً ، Raging Loop نه تنها رمان های بصری بلکه بازی های ترسناک و رمز و راز برای همه طرفداران پیشنهادی بسیار جالب است. البته گزینه های خوب دیگری نیز در کنسول پرطرفدارتر از جمله استینز وجود دارد ؛ گیت الیت یا AI: The Somnium Files ، اگرچه قبلاً در این عناوین فرو رفته اید و چیز دیگری می خواهید ، ما معتقدیم عنوانی که ما در مورد آن صحبت کرده ایم. رضایت بخش از این طاقچه که علی رغم اینکه نسبتاً محدود است ، اما دارای رشد فزاینده ای از پیروان است (از جمله من خودم را نیز شامل می شود) شایسته است.

به طور خلاصه ، به نظر می رسد که آزمایش اختلاط روایت با “مافیایی” کاملاً اشتباه پیش نرفته است ، در نتیجه یک بازی که نه تنها اصلی است ، بلکه دارای یک بخش هنری خوب و قابلیت قلاب زدن نیز در صورت ورود است. آنچه او پیشنهاد می کند. البته همه چیز گلگون نیست و به این معناست که در بین نقاط ضعف آن مواردی همچون قرار گرفتن در معرض بیش از حد برخی شخصیت ها را پیدا کرده ایم ، کمترین تأثیر برخی از تصمیمات ما یا الزام به گذشتن از برخی از پایان های رضایت بخش برای رسیدن به موارد مورد نظر

با این حال ، با قرار دادن تعادل مثبت و منفی ، ما معتقدیم که این یک تجربه قابل توجه باقی مانده است که ، در واقع ، کسانی که به دنبال چیزهای مختلف هستند ، لذت خواهند برد. بنابراین فقط یک سؤال دیگر برای حل وجود دارد ، آیا شما جرات می کنید وارد مه شوید و فهمیدید که گرگ کیست؟

Raging Loop از طریق Nintendo Switch eShop با قیمت ۲۹.۹۹ یورو با فرمت فیزیکی و دیجیتال در دسترس است و فضای ۹۱۱.۰۰ مگابایت و متون جلسات را به زبان انگلیسی و همچنین صدای ژاپنی اشغال می کند.

 

مثبت :

  1. رمان تصویری اصلی ایده آل برای دوستداران رمز و راز.
  2. فرضیه اصلی که “بازی گرگ” یا “مافیا” کلاسیک را در یک داستان ادغام می کند.
  3. یک بخش هنری خوب و کاریزما که تنش کل را تقویت می کند.

 منفی :

  1. شخصیت ها آنقدر در معرض نمایش قرار می گیرند که خواندن آن می تواند خسته کننده باشد.
  2. بعضی اوقات ، به نظر نمی رسد که تصمیمات ما تمام تاثیری را که باید می گذارد داشته باشند.
  3. برای دسترسی به انتهای رضایت بخش ، بازی شما را مجبور به شکست چندین بار می کند.

امتیاز کلی بازی : ۸۵

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *