Amazing !! NoMan’s Sky

شرکت Hello Games، خالق بازی No Man’s Sky، انتشار این بازی برای ایکس‌باکس وان را تایید کرد. همچنین قرار است یک آپدیت بزرگ برای این بازی منتشر شود

در جدیدترین اخبار بازی، مطلع شدیم که شرکت Hello Games، خالق بازی No Man’s Sky، انتشار این بازی برایایکس باکس وان و یک بروزرسانی بزرگ را تایید کرده است. هنوز تاریخ انتشار دقیق این بازی مشخص نشده، اما چیزی که مشخص است این است که این بازی در سال ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است که این آپدیت به محض منتشر شدن، به صورت رایگان در اختیار کاربران پلی استیشن ۴ و پی سی نیز قرار خوهد گرفت.

نسخه ایکس‌باکس وان بازی No Man’s Sky شامل بسته‌های الحاقی قبلی یعنی Foundation ،Pathfinder و Atlas خواهد شد. بروزرسانی جدید و بزرگی که قرار است منتشر شود، در این نسخه وجود خواهد داشت و کاربران قادر خواهند بود آن را روی کنسول خود Pre-Install کنند. با توجه به باکس‌آرت بازی، می‌توان انتظار داشت که این بازی برای ایکس باکس وان ایکس از نظر وضوح ۴K و قابلیت HDR پیشرفت داشته باشد. سازندگان فعلا درمورد این ویژگی‌ها صحبت نکرده‌اند.

ابق بر این، بازی No Man’s Sky به طور انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ و پی‌سی در سال ۲۰۱۶ منتشر شد. آن سال، شرکت هلو گیمز بازی را برای این دو پلتفرم منتشر کرد اما امسال، این شرکت ۵۰۵ گیمز (ناشر بازی‌های Payday 2 وBrothers: A Tale of Two Sons) است که نسخه ایکس‌باکس وان این بازی را در سراسر جهان منتشر خواهد کرد.

بروزرسانی جدید و بزرگ این بازی تحت عنوان Next، برای کاربران کامپیوتر و پلی‌استیشن ۴ نیز منتشر خواهد شد. از نظر شرکت Hello Games، این بروزرسانی «یک قدم مهم و رو به جلو برای بازی No Man’s Sky» خواهد بود. این استودیو اطلاعات بیشتری راجع به این بروزرسانی منتشر نکرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *