Dragon Quest Builders 2′ Review

پس از نخستین و کامل سازندگان جنگ اژدها، عاقبت اجتناب ناپذیر بود. Dragon Quest Builders 2 به دنبال بخشی از اصل اژدها Quest II است که دامنه آن را قابل توجهی افزایش می دهد اما بدون هیچ مشکلی.

من قبلا نسخه ژاپنی بازی را روی Switch امتحان کردم و نسخه آزمایشی آن را اجرا کردم. با این حال، برای این بررسی، من همچنین نسخه محلی انگلیسی در هر دو PlayStation 4 و Switch را بازی کرده ام.

به سادگی، بازی طول می کشد بسیاری از آنچه ساخته شده اولین بازی بسیار جالب است و همچنین دارای برخی از مسائل جدی قدم زدن، به عنوان بازی در مقایسه با عظیم است. این بدان معنا نیست که این یک بازی بد است، در حقیقت از آن دور است، اما این امر بیش از حد بلندپروازانه است.

این فرضیه از اولین سازندگان جنگ اژدها پیروی می کند اما در عین حال با عناصر داستان از Dragon Quest II ادامه می یابد. از آنجا که نسل Erdrick از روحانی دیوانه هارگون و طرح او برای رستاخیز Malroth، خدای تخریب را از بین برد.

Dragon Quest Builders 2 بعد از این حوادث تنظیم شده است و کودکان هارگون اکنون در سراسر قلمرو پراکنده شده اند و سازندگان از آن هراس دارند. پیش از آنکه ما را در قالب جدیدی از Malroth ملاقات کنیم، همانطور که شما در ابتدا همسایگی خشمگین بودید، این جایی نیست که در آن مسائل کاربردی شروع شوند.

اولین سازندگان بازی اژدها به عنوان یک بازیکن بزرگ، نه تنها از لحاظ ساخت، بلکه همچنین مبارزه کرد. در عین حال، بسیاری از این آژانس از بین رفته است.

جفت شدن Malroth با بازیکن به طور موثر توانایی مبارزه بازیکن را به نصف می رساند، بنابراین مبارزه فقط به عنوان یک نتیجه کمتر احساس رضایت می کند.

ساختار دنباله نیز در بازی اول کمی متفاوت است. در حالی که جزایر متمایز که شما در آن پیشرفت می کنید، Dragon Quest Builders 2 با جزیره توپی به نام جزیره بیداری شروع می شود.

پس از آن فقط به جزایر دیگر سفر می کنید تا به جزیره بیداری بازگردید تا پروژه های بزرگ ساختمان را انجام دهید. این پروژه های ساختمان بزرگ است که تا حدودی یک مسئله است، به عنوان دیگر شخصیت های غیر قابل بازیابی تمایل به انجام بخش عمده ای از ساخت این ساختار.

در بعضی موارد، این گزینه ای ضروری بود زیرا این سازه ها عظیم و پیچیده هستند. انجام دادن آنها به تنهایی طول می کشد، بنابراین روستائیان در حال حاضر کمک می کنند. موضوع من این است که آن را دوباره با آژانس پخش می سازد. بنابراین، به جای داشتن این ساختمان های غول پیکر که باید انجام دهید، بهتر است مقیاس ها را کمی پایین بیاورید و بگذارید که بازیکن واقعا چیزها را بیشتر بسازد.

این واقعا مسئله دیگری است. این بازی فقط بیش از حد بزرگ و کشیده شده است. اولین Dragon Quest Builders یک بازی بزرگ بود اما تمرکز داشت. عواقب آن تقریبا بیش از حد بزرگ است و گام به عنوان یک نتیجه رنج می برند.

ارتش به طور منظم به زره ها و سلاح های شما، در حال حاضر در سرتاسر ماموریت های جزیره پخش می شود، که کمی عمیق است.

این همه ممکن است به نظر می رسد بسیار لرزان، اما یک بازی مناسب و معقول زیر همه این وجود دارد. در حالی که دامنه و سایر تغییرات یک موضوع هستند، پیشرفت های زیادی نیز در بازی وجود دارد.

برای شروع، زره ها و سلاح های شما دیگر از بین نمی رود. این یک انتخاب هوشمندانه است و به شما امکان می دهد بیشتر به معدن برای منابع و مبارزه با دشمنان تمرکز کنید. تنظیم سلامت در حال حاضر بیشتر همسایگی است، با نقاط تجربه به روز رسانی سطح بازیکن. این باعث افزایش سلامت شما و دسترسی به دستور العمل های جدید برای سلاح و زره می شود. علاوه بر این شما هیولا های مختلف زیادی در هر جزیره دارید و آنها را از بین می برید و مقدار زیادی از نقاط تجربه و سلاح های نادر و زره پوش را به شما می دهد.

شما علاوه بر چکش شما نیز از موارد جدیدی مانند ابزار صاف کردن استفاده می کنید که به شما اجازه می دهد بلوک های انسانی را تغییر دهید (به جای سوءاستفاده دیوانه از بازی اول) و یک فلوت که می تواند به شما بگوید که کجا سنگ های معینی در آن قرار دارند.

همچنین یک تابع شیبدار جدید وجود دارد که به شما اجازه می دهد تا به سرعت پرواز کنید و مناطق رو به زوال را بسیار آسانتر کنید. اگرچه تنظیم پخت و پز و جعل به مراتب کمتر مستقیم است و مجازات زمانی عجیب و غریب اضافه شده است.

محلی سازی به زبان انگلیسی نیز بسیار خوب انجام می شود و بسیاری از شخصیت ها را از نسخه ژاپنی حفظ می کند، که باعث می شود هر منطقه و ساکنان آن دلگرم کننده باشد.

تمام زاویه Malroth نیز یک چرخش روایت خوب است و از ابتدا بسیار تلگراف داده شده است، بنابراین این به هیچ وجه یک اسپویلر نیست.

با این حال برای همه چیزی که Dragon Quest Builders 2 بزرگتر می کند، به دلیل آن لزوما بهتر از آن نیست.

من هنوز هم سرگرم بازی کردن از طریق نسخه انگلیسی بازی بود اما در حالی که من با خوشحالی می توانم اولین سازندگان اژدها تلاش را به تقریبا همه توصیه، من مطمئن نیستم که من می توانم این کار را با عاقبت انجام دهد.

اگر شما اولین سازندگان جنگ اژدها را دوست داشتید، این عاقبت را به یک نقطه لذت می برید، اما اگر به سرما برسید، فکر می کنم احتمالا مبارزه خواهید کرد. نه به دشواری بازی، همانطور که کاملا ساده است، اما بیشتر به شدت شلوغ و غم انگیز بازی، و پس از آن آرام حرکت می کند.

از لحاظ عملکرد بین دو نسخه، انتشار سوئیچ بر روی نسخه ژاپنی بهینه شده است، اما همچنان دارای مسائل فریمرتب است. نسخه پلی استیشن ۴ در این زمینه بسیار نرم و صریح است، اما به راحتی قابل پخش است، زیرا Switch کاملا قابل حمل است. شخصا، نسخه سوئیچ را ترجیح دادم، اما اگر شما بخواهید یک بازی ساده تر داشته باشید، PlayStation 4 احتمالا برای شما خواهد بود.

به طور کلی، Dragon Quest Builders 2 یک بازی خوب است اما نه عالی است. اشتباه اصلی آن سعی در انجام بیش از حد و کاهش اثربخشی بازیکن در جنگ و ساخت است. تنها امید من این است که بازی سوم در نهایت به یک رویکرد متمرکز تبدیل می شود، همانطور که واقعا احساس می کنم که با سری Dragon Quest Builders، این بازی ها از mantra بهره می برد که کمتر است.

اژدها تلاش های سازندگان ۲

پلت فرم: سوئیچ نینتندو، پلی استیشن ۴

ناشر: Square Enix

توسعه دهنده: Omega Force

منتشر شد: ۱۲ ژوئیه ۲۰۱۹

قیمت: ۵۹.۹۹ دلار

امتیاز: ۸۵

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *