Attack on Titan 2: Final Battle Review

سریال Attack on Titan نیز مانند بسیاری از شخصیت های خود ، فراز و نشیب هایی داشته است. این در مورد سریال های تلویزیونی صادق است ، اما همچنین بازی های ویدئویی منتشر شده توسط Koei Tecmo. با شروع حرکات حیرت انگیز جهانی فوق العاده که فصل اول بود ، بازی ها تا حدودی گله مند شدند که ادامه داستان را رقم زد. البته این به این دلیل است که نمایش نیز همین کار را انجام داد و یک استراحت بسیار طولانی را قبل از آغاز فصل های ۲ و ۳ بدست آورد. با این حال ، محتوای زیادی برای جلب توجه وجود دارد و بنابراین Koei Tecmo و توسعه دهنده Omega Force با مجموعه گسترده ای از DLC یا یک بازی کاملا جدید بستگی به سرمایه گذاری شما دارند. اما آیا Attack on Titan 2: Final Battle تجربه نهایی را برای هواداران ایجاد می کند؟

Attack on Titan 2: Final Battle اساساً بازی سال است و نسخه پیشرفته Enhanced Edition که همه در یک بازی عرضه می شوند. با بهره گیری از تجربه اصلی Attack on Titan 2 ، که در اوایل سال گذشته در سراسر سیستم عامل های مختلف منتشر شد. نوع بازی انتخاب می شود که آخرین مورد در پایان فصل ۱ نمایش باقی مانده است ، اما همچنین بسیاری از مطالب را از منظر جدید بازخوانی می کند. به بازیکنان اجازه دهید شخصیت خود را بسازند ، ایده خوبی است ، اما تجربه آن بسیار ناچیز است زیرا مجبور بودید همان داستانی را که قبلاً تجربه کرده اید پخش کنید (احتمالاً بارها و بارها از طریق اشکال مختلف رسانه).

از آن زمان ، اگرچه ما تعداد بیشتری حمله به تایتان را به رسانه های خود تزریق کرده ایم و بازی به همین ترتیب دنبال شده است. Attack on Titan 2: Final Battle همان حالت اصلی داستان را ارائه می دهد اما آن را با قسمت های کاراکتر گسترش می دهد که به شما امکان می دهد از آخرین فصول سال از طریق شخصیت های اصلی نمایش لذت ببرید. اگر مثل من بودید و احساس می کردید که شخصیت اصلی در مقایسه با امثال Eren Yager ، Mikasa Ackerman و Captain Levi مجبور و بی علاقه است ، پس این یک خدادادی است ، اما برای کسانی که یک بار زمان را برای نقاشی این شخصیت قرار می دهند ، ممکن است یک آسیب کوچک باشد با این حال ، این نمایش تعداد زیادی از مجموعه مجموعه اکشن جدید و لحظه های اصلی طرح را به نمایش گذاشته است که دیدن این بازی در حال حاضر یا به طریقی که انجام می دهید ، بسیار جالب است.

شما فقط در همان سطوح بازی خواهید کرد همانطور که در Attack on Titan 2 و سلف آن قبل از آن دارید. گیم پلی اصلی این سری تغییر نکرده است ، و این بهتر است. عملکرد این حق رای دادن برای هر توسعه دهنده دشوار خواهد بود که بتواند به یک مجموعه منسجم بپردازد ، اما Omega Force آن را با پایگاه Dynasty Warriors-esque خود با برخی از مکانیک های مانور واقعا شگفت انگیز که در بالای صفحه قرار دارد ، میخکوب کرد.

بازیکنان می توانند آزادانه در سطح انبوهی پرسه بزنند و گرگپل های خود را به هر ساختار مجاور وصل کنند. شما می توانید هر کجا که می خواهید حرکت کنید ، پرواز کنید و راه خود را تقویت کنید ، سپس با تیتان های غول پیکر با اندازه ها و انواع مختلف مبارزه کنید. روی هر نقطه ضعف که می خواهید تمرکز کنید ، سپس برای killshot سوار شوید. این همه به طرز مضحکی آشوب آور ، خشونت آمیز ، ناراحت کننده و آدرنالین پر است. آنچه در آخر به دست می آورید یک تجربه اکشن خارق العاده است که باعث می شود واقعاً احساس کنید که یک پیشاهنگ تمام تایتان های جهان را تصاحب می کند.

فراتر از این نبرد نهایی چیزهای زیبایی را اضافه می کند. یکی دیگر از موارد عالی حالت بازیابی سرزمین است که اگر شما به عمق آن غوطه ور شوید ، زمان کلی بازی را تقریباً کمی گسترش می دهد. در اینجا شما می توانید از پیشاهنگان در تلاش برای بازپس گیری بخش هایی از زمین از تایتان ها استفاده کنید. با جذب گروهی گسترده از شخصیت های این سریال ، شما یک تیم ایجاد می کنید و سپس آنها را در موقعیت های مختلف به نبرد سوق می دهید. مقدار زیادی از موارد جمع آوری ، به روزرسانی تصادفی و مدیریت موجودی در اینجا نیز وجود دارد و در حالت های دیگر مخلوط می شود. اگر تجربه ساده ای را ترجیح می دهید ، ممکن است بسیاری از این موارد را نادیده بگیرید ، اما برای کسانی که از این سبک بازی خود قدردانی می کنند ، کاملاً قوی است.

اینها اضافات اصلی بازی هستند ، اما Attack on Titan 2: Final Battle چیزی فراتر از یک بازی جهنده از گامها و برخی از سطوح اضافی نیست. از بسیاری جهات ، این نسخه به عنوان نسخه نهایی این سری همانطور که هم اکنون ایستاده عمل می کند. این پایه نسخه اصلی را ترکیب می کند ، چیزهای تازه ای را به آن اضافه می کند ، و همه چیز را مطابق با داستانی که تاکنون گفته شده است. می توان ادعا کرد که آنچه در ابتدا گنجانده شده بود می توانست DLC برای بازی اول باشد و این یک عاقبت کامل منطقی تر خواهد بود ، اما به هر صورت ما آنچه را که طرفداران اکنون می خواستند به دست می آوریم. با این حال ، این مسئله که خریداران بالقوه را با بزرگترین سوال مطرح می کند این است که ارزش آن را دارد.

اگر قبلاً Attack on Titan 2 را انتخاب نکرده اید ، این بهترین راه برای جهش است. بازی پایه خیلی عالی نبود و شخصیتی تیز و تیز داشت که از لحاظ داستان بسیار کمی ارائه می داد. با این حال ، با اضافه شدن قسمت کاراکتر و محتوای آخرین فصل ، این بیشتر برای نسخه نهایی Final Battle محکوم می شود. اما سوال سخت تر برای کسانی است که بازی پایه را انتخاب کرده اند. آیا این DLC قیمت دارد؟ در سطح بالای فعلی اش ، این حرف دشوار است اما من اکثراً آن را توصیه می کنم اگر در بازی پایه انفجار داشته باشید و بیشتر بمیرید. طرفداران سری عظیمی محتوای اضافه شده را دوست خواهند داشت و حالت های جدید نه تنها طرح را گسترش می دهند بلکه قابلیت پخش مجدد را با گیم پلی اصلی شما عاشق شده اند.

 

 امتیاز کلی بازی ۸۵

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *