WARRIORS OROCHI 4 Ultimate Review

۳ دسته مجزا وجود دارد که صحبت از جدیدترین علاوه بر Koei Tecmo به امپراتوری رو به رشد موسو است –

۱) شما از Warriors Orochi 4 لذت برده اید و به دنبال چیزهای بیشتری هستید که دوست دارید – اگر به آن دسته از گروه ها تعلق داشته باشید ، این به روزرسانی تا حدودی گران قیمت اما غیرقابل انکار موفقیت آمیز بیشتر از آنچه را دوست دارید در حالی که با بهبود یک بازی که قبلاً از آن لذت می برید ، فراهم می کند. .

۲) شما به طور کلی از بازی های Musou لذت می برید اما از بازی پایه ای که کمی زیر آن خسته شده بود ناامید شده اید – اگر شما از انواع دسته ۲ هستید ، پس بله ، با وجود قیمت فوق الذکر ، این بروزرسانی بسیاری از مواردی را که طرفداران این سریال نسبت به آنها بدست آورده اند برطرف می کند. Warriors Orochi 4 پس از انتشار اولیه آن. این اساساً همان بازی است ، اما جلا تر و … بیشتر از همه چیز.

۳) شما از بازی های Musou متنفر هستید و آنها را تکراری و کسل کننده می دانید – اگر شما همواره به گروه آوازی ۳ تعلق دارید ، پس لطفاً حرکت کنید ، واقعاً چیزی برای دیدن اینجا وجود ندارد. Warriors Orochi 4 Ultimate ممکن است یک تن از محتوا داشته باشد ، اما این هنوز یک بازی Musou با قلب است و بیش از ۱۷۰ جنگجو قابل پخش (بله ، واقعاً) قرار نیست شما را در مورد خود بازی تغییر دهند.

و واقعاً به همین سادگی است – Warriors Orochi 4 Ultimate هیچ کاری نمی کند تا نشان دهد Omega Force به دنبال معرفی طرفداران جدید با ژانر است. درعوض ، آنها ، مثل همیشه ، برای تحویل بیشتر موارد مشابه ، سرویس فن را دو برابر کرده اند. خیلی بیشتر از همین موارد. اشتباه نکنید ، این چیزهای جالبی است که دارای صلاحیت جلیقه ای هستید ، اما برای چنین سریال های تفرقه انگیز ، بسیار شگفت انگیز و عجیب است که آنها خیلی مایلند به اسلحه های خود بچسبند و به دنبال آب نکشند یا رویکرد خود را تغییر دهند. به منظور جلب مخاطب جدید.

من آن را دریافت هر چند. بیشتر از هر ژانر دیگری که در آنجا وجود دارد ، احساس می شود که بیشتر گیمرها مدت ها قبل از انتشار یا حتی اعلام شدن ، ذهن خود را در مورد این عناوین جلب کرده اند – Dynasty Warriors 15؟ بله ، بیشتر از همین موارد نیست

این که باشد یا نیست (نوع از آن است … یا حداقل وجود خواهد داشت) ، غیر از این بی ربط است. هواداران ژانر Musou همچنان به جیب خود ادامه خواهند داد ، خوشحال از دانستن اینکه افراد ناشناس فقط “آن را دریافت نمی کنند” و از پیشرفت های افزایشی که هر بازی جدید در این سریال به همراه دارد خوشحال می شوند ، در حالی که علاقه مندان بعید به نظر نمی رسد. اطمینان داشته باشید که این بازی ها چیزی غیر از دکمه های دکمه ای بی ذهن هستند.

واقعیت موضوع این است که ، هر دو طرف به روش خود درست هستند – این بازی ها اکثراً دکمه های بی دقتی هستند ، اما برای به دست آوردن بهترین نتیجه از بازی ، و برای رقابت در تنظیمات مشکل بالاتر ، موفقیت بسیار بیشتر نیاز دارد. از فشار دادن مداوم مربع و مثلث (یا X و Y برای آن ماده).

مطمئناً ، این کامپوزیتها ساده باقی می مانند و حرکات ویژه ، هر چند که بسیار چشمگیر هستند ، به راحتی قابل جابجایی هستند (آنها با فراز و نشیب های مختلفی مرتبط هستند) ، اما آنچه در این بازی اساساً پایین می آید کنترل جمعیت و مدیریت ماموریت است. می توانید صدها دشمن هویت را بکشید ، اما اگر در قسمت اشتباهی از میدان جنگ این کار را کردید ، کل برخورد بسیار سریع پیش می رود. اکثریت دشمنان زیاد نیستند ، اما پس از آن متحدین شما نیستند و اگر خیلی طولانی در دستگاه های خود باقی بمانند ، به طور حتم قصد پیروزی دارند.

نبردهای رئیس و کاپیتان ها برای مقابله با آنها بسیار مشکلتر هستند ، اما گیم پلی و مجموعه های حرکتی تا حدی محدود اطمینان حاصل می کنند که همه اینها نسبتاً ساده هستند و در عین حال همیشه آسان نیستند ، اما حداقل از لحاظ مکانیکی اساسی هستند. در عوض ، به جای چالش ناشی از شکست این دشمنان ، در عوض بیشتر از شکست دادن آنها به صورت صحیح و مدیریت نیروهای خود و توانایی شما در غلبه بر جناح های دشمن در نقاط مختلف نقشه ناشی می شود.

این فرایند مدیریت میدان نبرد همراه با طبیعت عجیب قانع کننده کشاورزی برای داشتن تجهیزات بهتر و به روزرسانی شخصیت های شما ، باعث ایجاد یک دسته کوچک موسیقی جاز قدرتمند می شود ، روشی که اگرچه به وضوح برای همه وجود ندارد ، این پتانسیل را دارد که همه گیر و کاملاً اعتیاد آور باشد. الگوی این امر سالهاست که وجود دارد ، اما به طور حتم با اوج ناقص اما دارای ویژگی غنی ، Warriors Orochi 4 ، بازی به دست آمده است که به لطف این ارتقاء قوی اما گرانقیمت ، واقعاً کاملاً احساس می شود.

به همان اندازه که ممکن است باشد (و واقعاً باعث می شود تعدادی از تغییرات مثبت فراتر از افزودن مطالب جدید) ، برای کسانی که ساعت ها (صدها ساعت؟) را در بازی پایه غرق کرده اند ، هزینه این گسترش ممکن باشد بیش از کمی خاموش بودن ثابت کنید. تغییرات مثبت در ساختار بازی ها احتمالاً برای کسانی که در زمان خود قرار داده اند خیلی دیر شده است و در حالی که شخصیت های جدید و به ویژه فصل های داستان جدید (که جزء بهترین ها در کل بازی هستند) هستند ، بدون شک موارد اضافی قوی در بسته اصلی ، آنها به احتمال زیاد به اندازه کافی برای توجیه قیمت توسعه انجام نمی دهند.

این باعث می شود Infinity Mode واقعاً فروش نهایی را به صورت اولیه آغاز کند. این یکی از آن حالت هایی است که ، روی سطح آن مانند یک ویژگی مهم دیگر احساس نمی شود ، اما برای افرادی که آرایه شخصیت های سطح بالایی در اختیار دارند ، امکان مزرعه برای پاداش های نادر در رابطه با تمام توانایی های ارتقاء افسر جدید ( اجازه می دهد تا شخصیت های سطح کلاه خود را قوی تر کنند در حالی که آنها همچنان به غارت ردیف سطح بالا می روند) می تواند یک گزاره شگفت آور جذاب را اثبات کند. باز هم ، احتمالاً ارزش پذیرش به تنهایی را ندارد ، اما در کنار سایر به روزرسانی ها ، بسته بندی بسیار جذاب تری را ایجاد می کند.

البته ، اگر تازه وارد Warriors Orochi 4 هستید و می خواهید Ultimate را از ابتدا خریداری کنید ، پس بله ، شما جهنمی از معامله دریافت می کنید. اگر شما از طرفداران ژانر هستید ، پس از این نسخه Ultimate ، جالباسی ترین و مملو از ویژگی های پر از این سری را با اضافات فوق الذکر همراه با برخی از پیشرفت های بسیار خوب در کیفیت زندگی (رابط کاربری بهتر و غیره) ارائه می دهد و این را نمونه ای می کند. در ژانر و یک بازی تا حد زیادی فوق العاده در نوع خود.

هزینه برای بعضی ها مسئله ای خواهد بود و این واقعیت ساده که این یک بازی Musou خواهد بود ، یک مانع بزرگ ، اگر نه کاملاً غیر قابل عبور برای دیگران باشد ، اما بر اساس شایستگی های خود قضاوت می کند ، Warriors Orochi 4 Ultimate یک اسلحه فوق العاده قدرتمند هک است. ، یکی با محتوا بیشتر از آنچه که می توانستید امیدوار شوید از آن استفاده کنید ، شخصیت های متنوعی از شخصیت ها (البته شخصیت هایی که همه آنها تمایل دارند به روشی نسبتاً مشابه بازی کنند) و برخی از بهترین سناریوهایی که امگا امگا تا کنون در کنار هم قرار داده اند. بله ، باز هم تکراری است ، و بله ، این بدون شک بیشتر از همین موارد است ، اما اگر بازی های Musou چیز شما هستند ، این واقعاً اوج موسو است.

 

خلاصه

Warriors Orochi 4 Ultimate یک هل شگفت آور و جذاب است ، با محتوا بیشتر از آنچه می توان امیدوار بود از آن استفاده کنید ، شخصیت های متنوعی از شخصیت ها و برخی از بهترین سناریوهایی را که امگا امگا تا کنون در کنار هم قرار داده اند ، داشته باشد.

نمره ۸۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *